• Kolejka 28 - 6-7 maja
  • »
  • »Błękitni Ropczyce - Sokół Sieniawa 6 maja, 17:00
  • »Stal Gorzyce - LKS Pisarowce 6 maja, 16:00
  • »Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno 7 maja, 14:00
  • »Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 6 maja, 17:00
  • »Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 7 maja, 17:00
  • »Wólczanka Wólka Pełkińska - Orzeł Przeworsk 6 maja, 17:00
  • »KS Wiązownica - Start Pruchnik 7 maja, 16:00
  • »Piast Tuczempy - Igloopol Dębica 6 maja, 17:00
  • »Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała 6 maja, 17:00
Jestes tutaj: Home » Aktualności » Trampkarze (Page 8)

Pokaz siły Rzemieślnika

Rzemieślnik Pilzno 15-0 LKS Łęki Górne Bramki: Paweł Sokół -1 Wiktor Tomasiewicz-3 Cyprian Ziaja-3 Marek Barszcz-3 Patryk Pietrucha-1 Darek Partyka -4 Skład: Paweł Sokół Krzysztof Książek Mikołaj Tragarz Dawid Kurek Patryk Pietrucha Wiktor Tomasiewicz Cyprian Ziaja Karol Gucwa Mikołaj Szpak Darek Partyka Dominik Augustyn Trampkarze młodsi Rzemieślnika rozgromili tramkarzy LKS Łęki Górne 15:0, w poprzedniej ...

Czytaj wiecej

Turniej rocznika 04/05

30 czerwca rocznik 2004/2005 rozegrał turniej w Czarnej. Nasi chłopcy pod wodzą Dominika Urjasza i Wojciecha Sztorca wygrali tylko jeden mecz (6:1), ale po tylu treningach ile odbyli jest to bardzo dobry wynik. W turnieju udział wzięli: -Dawid Czuba -Jakub Czuba -Piotr Gągała -Arkadiusz Balasa -Paweł Tomasiewicz -Jakub Staniec -Mateusz Ożóg -Szymon Wałęga -Kamil Nowicki -Bartłomiej Brzęczek -Gracjan Orłowsk ...

Czytaj wiecej

Turniej żaków w Pustkowie

W dniu 29 czerwca na "Orliku" klubu "Chemik" w Pustkowie-Osiedlu odbył się turniej piłkarski rocznika 2002-2003.                                                  W turnieju wzięli udział nasi chłopcy pod wodzą trenera Daniela Popieli SKŁAD  "RZEMIEŚLNIKA": DAWID MIGAŁA, MIŁOSZ CHMURA, SEWRYN KĘDZIOR, PATRYK PIETRUSZKA,                                               KONRAD TOMASIK, SEBASTIAN CICHOWSKI, PATRYK ...

Czytaj wiecej

Trampkarze starsi „Rzemieślnika” lepsi od „Strzelca”Frysztak

Strzelec Frysztak- Rzemieślnik Pilzno  4- 8 (0-4) Skład: Sokół Paweł, Przybyło Dawid, Nalepka Mateusz, Sojka Dominik, Morawski Mateusz, Cichowski Mateusz, Bańdur Michał, Bryg Kamil, Tomasiewicz Wiktor, Wójcik Jakub, Kolak Piotr oraz    Siemek Dominik Bramki dla Rzemieślnika: Wójcik  3 Kolak    2 Cichowski Bańdur oraz samobójcza ...

Czytaj wiecej

Porażka trampkarzy

Trampkarze starsi rozegrali dziś spotkanie z drużyną Brzostowianki Brzostek. Rzemieślnik Pilzno 4:5 Brzostowianka Brzostek Skład: D.Gawron, M.Nalepka, K.Wyszyński, D.Sojka, D.Przybyło, K.Bryg(W.Tomasiewicz), M.Bańdur, M.Cichowski, M.Boroń, J.Wójcik, P.Kolak Bramki: - J.Wójcik - W.Tomasiewicz x2 - M.Cichowski Po pierwszej połowie spotkania nasi chłopcy przegrywali już 5:1 ale w drugiej połowie pokazali chara ...

Czytaj wiecej

Trampkarze gromią rywali.

Rzemieślnik Pilzno - LKS Ostrów  14-2 (4-1) Skład: Gawron Damian, Wyszyński Krzysztof, Sojka Dominik, Nalepka Mateusz,  Przybyło Dawid, Cichowski Mateusz, Bańdur Michał, Bryg Kamil, Morawski Mateusz, Kolak Piotr, Wójcik Jakub   rezerwowi: Boroń Marcin , Czernysz Kacper, Brzęczek Rafał, Siemek Dominik, Curyło Konrad, Podolski Kamil, Wojtuła Marcin Bramki zdobyli: Wójcik Jakub   3 Bańdur Michał  2 Cichowski M ...

Czytaj wiecej

All right reserved © 2013 Kamil Wnęk kamilwnek.to-skresl@gmail.com

Scroll to top