Jestes tutaj: Home » Aktualności » Dobra passa trwa…

Dobra passa trwa…

—–Junior Starszy—–

LKS Rzemieślnik Pilzno 5:0 Orły Rzeszów

( 28 sierpnia 2018 )

Dobra passa trwa dalej! Juniorzy wygrali 3 mecz z rzędu i zajmują 2 miejsce w tabeli zaraz za Wólczanką z lepszym o 3 bilansem bramek.
Mecz toczył się po naszej myśli co dało skutek w 37 minucie po golu Marcina Anioła wyszliśmy na prowadzenie. 6 minut później Marcin znów wpisał się na listę strzelców podwyższając na 2:0. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił.

Po gwizdku rozpoczynającym kolejne 45 minut nasza drużyna ruszyła pod bramkę przeciwnika doprowadzając do częstych sytuacji podbramkowych sporadycznie przerywanych przez kontry Orłów. Około 70 minuty został odgwizdany rzut karny, jednak górą był tutaj bramkarz drużyny gości parując celny strzał w prawy róg bramki. To nie pomogło, bo obrońcy nie zdążyli dobiec do piłki, którą skierował do siatki Grzegorz Chmielowski.
Trzymamy kciuki za juniorów i liczymy na kolejne zwycięstwa!