• »Wólczanka Wólka Pełkińska - Orzeł Przeworsk 6 maja, 17:00
  • »KS Wiązownica - Start Pruchnik 7 maja, 16:00
  • »Piast Tuczempy - Igloopol Dębica 6 maja, 17:00
  • »Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała 6 maja, 17:00
Jestes tutaj: Home » Aktualności » Seniorzy » (33 kolejka) Izolator Boguchwała 5-4 Rzemieślnik Pilzno

(33 kolejka) Izolator Boguchwała 5-4 Rzemieślnik Pilzno

Izolator Boguchwała 5
(5) – (3) 4 Rzemieślnik Pilzno

3′ [1-0] Patryk Zieliński
5′ [2-0] Kamil Rębisz
15′ [2-1] Dawid Florian
16′ [3-1] Krzysztof Szymański
17′ [4-1] Krzysztof Szymański
27′ [4-2] Damian Wolański
29′ [4-3] Paweł Remut
42′ [5-3] Krzysztof Szymański
70′ [5-4] Radosław Macnar (rzut karny)

Żółta kartka : Cupryś

Sędziował : Marcin Szczur – Krężałek, Frankowicz

Izolator Boguchwała

Lewandowski – Domin, Zieliński, Wilk, Cupryś (84′ Sitek) – Szymański, Dobrzański, Rębisz, Kachniarz (46′ Ziarnik) – Bogacz, Gajdek

Rzemieślnik:

Piotr Baran (46′ Patryk Pietraszewski) – Konrad Fryś, Tomasz Tragarz, Paweł Remut, Dawid Florian, Wiktor Tomasiewicz (71′ Jakub Szymański) – Marcin Furmański (87′ Marcin Anioł), Tomasz Barycza, Radosław Macnar, Patryk Chudoba (59′ Mateusz Nalepka) – Damian Wolański

#Relacja :
Krzysztof Domin już w trzeciej minucie asystował Patrykowi Zielińskiemu, ale trzeba zaznaczyć, że młody bramkarz Rzemieślnika popełnił błąd. Kolejna bramka to tym razem przytomne zachowanie Krzysztofa Szymańskiego, który perfekcyjnie obsłużył Kamila Rębisza. Goście odpowiedzieli golem Dawida Floriana, ale bramkę stratą – sprokurował młodzieżowiec Marcin Dobrzański. Później w ekspresowym tempie o swoich zdolnościach strzeleckich kibicom przypomniał Krzysztof Szymański. Goście zdołali jeszcze przed przerwą odpowiedzieć dwoma trafieniami Damiana Wolańskiego, ale na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy po podaniu Kamila Rębisza – hat-tricka skompletował Krzysztof Szymański. Gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie w 53 minucie, ale rzut karny wykonywany przez Konrada Cuprysia obronił Patryk Pietraszewski. Za to po faulu Dobrzańskiego w polu karnym pewnie jedenastkę wykorzystał Radosław Macnar i piłkarze z Pilzna chwilowo „doszli do głosu”. W 82 minucie po błędzie Krystiana Wilka, Miłosz Lewandowski świetnie obronił strzał Dawida Floriana, choć Tomasz Kijowski – trener Rzemieślnika miał pretensje do swojego zawodnika, że ten nie podawał do lepiej ustawionego kolegi. Goście mogli doprowadzić do remisu także chwilę potem, bowiem w 83 minucie po podaniu Jakuba Szymańskiego – w słupek wycelował Radosław Macnar. ~ nowiny24.pl