Jestes tutaj: Home » Aktualności » Pewne zwycięstwo ze Spartą Jeżowe…

Pewne zwycięstwo ze Spartą Jeżowe…

—–Junior Starszy—–
KS Sparta Jeżowe 1:5 LKS Rzemieślnik Pilzno

20 października 2018

Kolejne zwycięstwo naszej drużyny!   Brawo panowie!  Spotkanie rozpoczęło się dość chaotycznie. Na boisku było widać szybkie akcje zarówno ze strony gości jak i gospodarzy. Bardzo groźną sytuacją był strzał z główki Patryka Bryga ( poprzeczka a później słupek i linia bramkowa) po wrzutce Dominika Chmury jednak piłka nie wpadła do bramki. Lecz kilka minut później Patryk już skutecznie wykorzystał dośrodkowanie Dominika Kozioła. Wolej naszego zawodnika dał prowadzenie Rzemieślnikowi. Jednak gospodarze szybko odrobili straty, niefortunne wybicie piłki przez stopera trafiło do napastnika gości, który bez problemu wpakował piłkę do siatki. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza część spotkania.
Na drugą połowę Rzemieślnik wyszedł bardziej zdecydowany i zmobilizowany, aby odnieść zwycięstwo. Dało to efekt, bo gra toczyła się głównie na połowie gospodarzy. Goście stwarzali mnóstwo sytuacji. Dośrodkowanie z lewej strony wykonane przez Damiana skutecznie wykończył nasz kapitan – Grzegorz. Kilkanaście minut później było już 3:1, dogranie Patryka Bryga wykorzystał Jakub Żołądź. Rzemieślnik kontrolował całkowicie spotkanie. Kolejne bramki były nieuniknione. Damian przechwycił piłkę z środku pola i podprowadził ją do 20 metra, oddał strzał, który poszybował w okienko bramki. Bramkarz Sparty nawet nie zareagował. W końcówce spotkania Kamil Niedzielski ustalił wynik wykorzystując dośrodkowanie Daniela Knapa.
Gratulujemy zwycięstwa naszym juniorom!  Oby tak dalej!