Jestes tutaj: Home » Aktualności » Rzemieślnik górą…Lider pokonany!

—–Junior Starszy—–
LKS Rzemieślnik Pilzno 3:1 Wólczanka Wólka Pełkińska

13 października 2018

Lider pokonany!  Brawa dla naszych zawodników.

Początek spotkania zapowiadał wyrównany pojedynek, obydwa zespoły wyszły skoncentrowane i pewne siebie. Lecz to Rzemieślnik był bardziej zorganizowany, tworzył większe zagrożenie pod bramką Wólczanki. Goście grali głównie długim podaniem na swoich napastników, ale to nie przynosiło im wielkiego efektu, ponieważ stoperzy Rzemieślnika wygrywali górne piłki. Około 40 minuty Mikołaj wykopał piłkę z piątego metra, Karol ją przedłużył a Patryk Bryg przelobował wychodzącego do piłki bramkarza, w taki sposób dał prowadzenie gospodarzom. Kilkanaście minut później było już 2:0. Krystian Gliwa dośrodkowywał piłkę z lewej strony boiska, Patryk ją przedłużył na zamykającego akcję Grzegorza, który bez problemu umieścił ją w siatce. Do przerwy utrzymał się taki rezultat.
Po zmianie stron boiska goście rzucili się od początku do ataku, Rzemieślnik był w lekkich opałach, ponieważ około 50 minuty jedna z akcji Wólczanki zakończyła się dla nich golem. Zawodnicy z Pilzna po utracie bramki umiejętnie się bronili, wyprowadzając liczne kontry. Po jednej z nich został podyktowany rzut rożny. Dominik Kozioł zagrał na krótko z Sebastianem, który dorzucił piłkę, trafiła ona do Grzegorza, który wywalczył sobie pozycję i oddał strzał. Rzemieślnik mógł się cieszyć z kolejnej bramki. Do końca spotkania wynik się nie zmienił już, jednak zarówno gospodarze jak i goście mieli sytuacje bramkowe.
Gratulujemy zwycięstwa naszym juniorom starszym, liczymy na kolejne!