Jestes tutaj: Home » Aktualności » Rzemieślnik górą w Rzeszowie…

Rzemieślnik górą w Rzeszowie…

—–Junior Starszy—–
Orły Rzeszów 0:4 LKS Rzemieślnik Pilzno

6 października 2018

Juniorzy Rzemieślnika od początku spotkania przeważali, tworzyli sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, lecz brakowało odrobinę skuteczności. Jednak nasz napastnik pierwszy się przełamał i pokonał bramkarza gospodarzy. Z prawej strony Patryk oddał strzał, został obroniony, lecz dobitka Jakuba już wpadła do siatki. Kilka minut później było już 2:0. Dominik wykorzystał rzut wolny z lewej strony boiska. Zawodnicy z Pilzna uspokoili grę, przeważali na połowie gospodarzy. Tuż przed końcem pierwszej połowy padła 3 bramka dla Rzemieślnika. Dominik Kozioł zagrał na krótko rzut rożny do Patryka, minął zwodem zawodnika i oddał strzał, którego bramkarz nie obronił.
Druga część spotkania była obrazem spokojnego kontrolowania meczu przez zawodników z Pilzna, gra się wyrównała. W 79 minucie wynik ustanowił Grzegorz Chmielowski, wykorzystał dogranie Dominika na 5 metr. Zawodnicy gospodarzy ambitnie walczyli o zdobycie bramki honorowej, lecz się to im nie udało.