• Kolejka 28 - 6-7 maja
  • »
  • »Błękitni Ropczyce - Sokół Sieniawa 6 maja, 17:00
  • »Stal Gorzyce - LKS Pisarowce 6 maja, 16:00
  • »Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno 7 maja, 14:00
  • »Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 6 maja, 17:00
  • »Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 7 maja, 17:00
  • »Wólczanka Wólka Pełkińska - Orzeł Przeworsk 6 maja, 17:00
  • »KS Wiązownica - Start Pruchnik 7 maja, 16:00
  • »Piast Tuczempy - Igloopol Dębica 6 maja, 17:00
  • »Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała 6 maja, 17:00
Jestes tutaj: Home » Terminarz

Terminarz

Data Kolejka Mecz Wynik
Wed 19 Aug, 17:00 1 LKS Monis Bielowy Strzegocice – Wisłoka Dębica 2 – 2
Wed 19 Aug, 17:00 1 LKS Rzemieślnik Pilzno – Brzostowianka Brzostek 0 – 3
Wed 19 Aug, 17:00 1 LKS Wiewiórka – LKS Jodłowa 0 – 5
Wed 19 Aug, 17:00 1 LKS Łęki Górne – LKS Głowaczowa 1 – 2
Wed 26 Aug, 17:00 2 Brzostowianka Brzostek – LKS Monis Bielowy Strzegocice 7 – 0
Wed 26 Aug, 17:00 2 Chemik Pustków – Kamieniarz Golemki 1 – 5
Wed 26 Aug, 17:00 2 LKS Głowaczowa – LKS Wiewiórka 1 – 2
Wed 26 Aug, 17:00 2 Wisłoka Dębica – LKS Łęki Górne 11 – 0
Wed 2 Sep, 17:00 3 Kamieniarz Golemki – LKS Jodłowa 1 – 2
Wed 2 Sep, 17:00 3 LKS Rzemieślnik Pilzno – Chemik Pustków 3 – 1
Wed 2 Sep, 17:00 3 LKS Wiewiórka – Wisłoka Dębica 5 – 1
Wed 2 Sep, 17:00 3 LKS Łęki Górne – Brzostowianka Brzostek 0 – 14
Wed 9 Sep, 17:00 4 Brzostowianka Brzostek – LKS Wiewiórka 7 – 1
Wed 9 Sep, 17:00 4 Chemik Pustków – LKS Jodłowa 3 – 1
Wed 9 Sep, 17:00 4 LKS Głowaczowa – Kamieniarz Golemki 0 – 4
Wed 9 Sep, 17:00 4 LKS Rzemieślnik Pilzno – LKS Monis Bielowy Strzegocice 7 – 1
Wed 16 Sep, 17:00 5 Kamieniarz Golemki – Wisłoka Dębica 2 – 0
Wed 16 Sep, 17:00 5 LKS Jodłowa – LKS Głowaczowa 7 – 0
Wed 16 Sep, 17:00 5 LKS Monis Bielowy Strzegocice – Chemik Pustków 1 – 3
Wed 16 Sep, 17:00 5 LKS Łęki Górne – LKS Rzemieślnik Pilzno 1 – 15
Wed 23 Sep, 17:00 6 Brzostowianka Brzostek – Kamieniarz Golemki 1 – 1
Wed 23 Sep, 17:00 6 Chemik Pustków – LKS Głowaczowa 5 – 0
Wed 23 Sep, 17:00 6 LKS Monis Bielowy Strzegocice – LKS Łęki Górne 4 – 0
Wed 23 Sep, 17:00 6 LKS Rzemieślnik Pilzno – LKS Wiewiórka 9 – 1
Wed 23 Sep, 17:00 6 Wisłoka Dębica – LKS Jodłowa 1 – 4
Wed 30 Sep, 17:00 7 LKS Głowaczowa – Wisłoka Dębica 1 – 3
Wed 30 Sep, 17:00 7 LKS Jodłowa – Brzostowianka Brzostek 2 – 5
Wed 30 Sep, 17:00 7 LKS Wiewiórka – LKS Monis Bielowy Strzegocice 3 – 0
Wed 30 Sep, 17:00 7 LKS Łęki Górne – Chemik Pustków 0 – 4
Wed 7 Oct, 17:00 8 Brzostowianka Brzostek – LKS Głowaczowa 8 – 1
Wed 7 Oct, 17:00 8 Chemik Pustków – Wisłoka Dębica 1 – 1
Wed 7 Oct, 17:00 8 LKS Rzemieślnik Pilzno – Kamieniarz Golemki 2 – 0
Wed 7 Oct, 17:00 8 LKS Łęki Górne – LKS Wiewiórka 1 – 3
Wed 14 Oct, 17:00 9 Kamieniarz Golemki – LKS Monis Bielowy Strzegocice 4 – 2
Wed 14 Oct, 17:00 9 LKS Jodłowa – LKS Rzemieślnik Pilzno 3 – 1
Wed 14 Oct, 17:00 9 LKS Wiewiórka – Chemik Pustków 0 – 4
Wed 14 Oct, 17:00 9 Wisłoka Dębica – Brzostowianka Brzostek 1 – 8
Wed 21 Oct, 17:00 10 Chemik Pustków – Brzostowianka Brzostek 4 – 2
Wed 21 Oct, 17:00 10 LKS Monis Bielowy Strzegocice – LKS Jodłowa 1 – 5
Wed 21 Oct, 17:00 10 LKS Rzemieślnik Pilzno – LKS Głowaczowa 7 – 1
Wed 21 Oct, 17:00 10 LKS Łęki Górne – Kamieniarz Golemki 0 – 16
Wed 28 Oct, 17:00 11 Kamieniarz Golemki – LKS Wiewiórka 6 – 0
Wed 28 Oct, 17:00 11 LKS Głowaczowa – LKS Monis Bielowy Strzegocice 0 – 0
Wed 28 Oct, 17:00 11 LKS Jodłowa – LKS Łęki Górne 6 – 0
Wed 28 Oct, 17:00 11 Wisłoka Dębica – LKS Rzemieślnik Pilzno 3 – 6
Wed 6 Apr, 17:00 12 Brzostowianka Brzostek – LKS Rzemieślnik Pilzno 0 – 3
Wed 6 Apr, 17:00 12 LKS Głowaczowa – LKS Łęki Górne 5 – 0
Wed 6 Apr, 17:00 12 LKS Jodłowa – LKS Wiewiórka 6 – 2
Wed 6 Apr, 17:00 12 Wisłoka Dębica – LKS Monis Bielowy Strzegocice 1 – 0
Wed 13 Apr, 17:00 13 Kamieniarz Golemki – Chemik Pustków 2 – 1
Wed 13 Apr, 17:00 13 LKS Monis Bielowy Strzegocice – Brzostowianka Brzostek 1 – 12
Wed 13 Apr, 17:00 13 LKS Rzemieślnik Pilzno – pauza
Wed 13 Apr, 17:00 13 LKS Wiewiórka – LKS Głowaczowa 2 – 1
Wed 13 Apr, 17:00 13 LKS Łęki Górne – Wisłoka Dębica 0 – 7
Wed 20 Apr, 17:00 14 Brzostowianka Brzostek – LKS Łęki Górne 9 – 0
Wed 20 Apr, 17:00 14 Chemik Pustków – LKS Rzemieślnik Pilzno 0 – 1
Wed 20 Apr, 17:00 14 pauza – LKS Monis Bielowy Strzegocice
Wed 20 Apr, 17:00 14 Wisłoka Dębica – LKS Wiewiórka 4 – 0
Thu 21 Apr, 17:00 14 LKS Jodłowa – Kamieniarz Golemki 1 – 2
Wed 27 Apr, 17:00 15 Kamieniarz Golemki – LKS Głowaczowa 6 – 1
Wed 27 Apr, 17:00 15 LKS Jodłowa – Chemik Pustków 0 – 3
Wed 27 Apr, 17:00 15 LKS Monis Bielowy Strzegocice – LKS Rzemieślnik Pilzno 0 – 6
Wed 27 Apr, 17:00 15 LKS Wiewiórka – Brzostowianka Brzostek 1 – 5
Wed 27 Apr, 17:00 15 LKS Łęki Górne – pauza
Wed 4 May, 17:00 16 Chemik Pustków – LKS Monis Bielowy Strzegocice 3 – 0
Wed 4 May, 17:00 16 LKS Głowaczowa – LKS Jodłowa 3 – 4
Wed 4 May, 17:00 16 LKS Rzemieślnik Pilzno – LKS Łęki Górne 8 – 0
Wed 4 May, 17:00 16 Wisłoka Dębica – Kamieniarz Golemki 0 – 3
Wed 11 May, 17:00 17 Kamieniarz Golemki – Brzostowianka Brzostek 3 – 2
Wed 11 May, 17:00 17 LKS Łęki Górne – LKS Monis Bielowy Strzegocice 2 – 10
Thu 12 May, 17:00 17 LKS Wiewiórka – LKS Rzemieślnik Pilzno 1 – 8
Fri 13 May, 17:00 17 LKS Jodłowa – Wisłoka Dębica 1 – 1
Mon 16 May, 17:00 17 LKS Głowaczowa – Chemik Pustków 0 – 3
Wed 18 May, 17:00 18 Brzostowianka Brzostek – LKS Jodłowa 1 – 1
Wed 18 May, 17:00 18 Chemik Pustków – LKS Łęki Górne 9 – 0
Wed 18 May, 17:00 18 LKS Rzemieślnik Pilzno – pauza
Wed 18 May, 17:00 18 Wisłoka Dębica – LKS Głowaczowa 3 – 1
Mon 23 May, 17:00 18 LKS Monis Bielowy Strzegocice – LKS Wiewiórka 2 – 2
Tue 24 May, 17:00 19 LKS Głowaczowa – Brzostowianka Brzostek 1 – 6
Wed 25 May, 17:00 19 Kamieniarz Golemki – LKS Rzemieślnik Pilzno 1 – 1
Wed 25 May, 17:00 19 LKS Wiewiórka – LKS Łęki Górne 12 – 1
Fri 27 May, 17:00 19 Wisłoka Dębica – Chemik Pustków 1 – 2
Mon 23 May, 17:00 20 LKS Rzemieślnik Pilzno – LKS Jodłowa 4 – 1
Wed 1 Jun, 17:00 20 Brzostowianka Brzostek – Wisłoka Dębica 3 – 3
Wed 1 Jun, 17:00 20 Chemik Pustków – LKS Wiewiórka 3 – 0
Wed 1 Jun, 17:00 20 LKS Monis Bielowy Strzegocice – Kamieniarz Golemki 0 – 6
Tue 7 Jun, 17:00 21 LKS Jodłowa – LKS Monis Bielowy Strzegocice 0 – 0
Wed 8 Jun, 17:00 21 Kamieniarz Golemki – LKS Łęki Górne 23 – 0
Thu 9 Jun, 17:00 21 Brzostowianka Brzostek – Chemik Pustków 0 – 0
Thu 9 Jun, 18:00 21 LKS Głowaczowa – LKS Rzemieślnik Pilzno 0 – 4
Wed 15 Jun, 18:00 22 LKS Monis Bielowy Strzegocice – LKS Głowaczowa 3 – 3
Wed 15 Jun, 18:00 22 LKS Rzemieślnik Pilzno – Wisłoka Dębica 7 – 1
Wed 15 Jun, 18:00 22 LKS Łęki Górne – LKS Jodłowa 1 – 8
Thu 16 Jun, 18:00 22 LKS Wiewiórka – Kamieniarz Golemki

All right reserved © 2013 Kamil Wnęk kamilwnek.to-skresl@gmail.com

Scroll to top