• Kolejka 28 - 6-7 maja
  • »
  • »Błękitni Ropczyce - Sokół Sieniawa 6 maja, 17:00
  • »Stal Gorzyce - LKS Pisarowce 6 maja, 16:00
  • »Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno 7 maja, 14:00
  • »Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 6 maja, 17:00
  • »Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 7 maja, 17:00
  • »Wólczanka Wólka Pełkińska - Orzeł Przeworsk 6 maja, 17:00
  • »KS Wiązownica - Start Pruchnik 7 maja, 16:00
  • »Piast Tuczempy - Igloopol Dębica 6 maja, 17:00
  • »Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała 6 maja, 17:00
Jestes tutaj: Home » Terminarz

Terminarz

Data Kolejka Mecz Wynik
Sat 12 Aug, 16:00 1 Błękitni Ropczyce – Wisłok Strzyżów 4 – 1
Sat 12 Aug, 16:00 1 Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski 5 – 0
Sat 12 Aug, 16:00 1 Granica Stubno – Wisłok Wiśniowa 1 – 0
Sat 12 Aug, 16:00 1 Igloopol Dębica – LKS Pisarowce 1 – 1
Sat 12 Aug, 16:00 1 KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 2 – 1
Sat 12 Aug, 16:00 1 Piast Tuczempy – Sokół Nisko 2 – 0
Sat 12 Aug, 16:00 1 Rzemieślnik Pilzno – Cosmos Nowotaniec 3 – 0
Sat 12 Aug, 16:00 1 Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica 1 – 0
Sat 12 Aug, 16:00 1 Unia Nowa Sarzyna – Izolator Boguchwała 0 – 4
Tue 15 Aug, 16:00 2 Cosmos Nowotaniec – KS Wiązownica 1 – 3
Tue 15 Aug, 16:00 2 Ekoball Sanok – Sokół Nisko 3 – 1
Tue 15 Aug, 16:00 2 Igloopol Dębica – Granica Stubno 2 – 0
Tue 15 Aug, 16:00 2 Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 0 – 3
Tue 15 Aug, 16:00 2 LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski 6 – 0
Tue 15 Aug, 16:00 2 Polonia Przemyśl – Unia Nowa Sarzyna 1 – 0
Tue 15 Aug, 16:00 2 Wisłok Strzyżów – Rzemieślnik Pilzno 1 – 1
Tue 15 Aug, 16:00 2 Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 2 – 0
Tue 15 Aug, 16:00 2 Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy 1 – 0
Sat 19 Aug, 16:00 3 Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1 – 2
Sat 19 Aug, 16:00 3 Ekoball Sanok – Wisłoka Dębica 1 – 0
Sat 19 Aug, 16:00 3 Granica Stubno – LKS Pisarowce 0 – 1
Sat 19 Aug, 16:00 3 Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko 2 – 0
Sat 19 Aug, 16:00 3 KS Wiązownica – Wisłok Strzyżów 2 – 0
Sat 19 Aug, 16:00 3 Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1 – 3
Sat 19 Aug, 16:00 3 Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1 – 1
Sat 19 Aug, 16:00 3 Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 2 – 0
Sat 19 Aug, 16:00 3 Unia Nowa Sarzyna – Cosmos Nowotaniec 3 – 1
Sat 26 Aug, 16:00 4 Cosmos Nowotaniec – Sokół Sieniawa 0 – 1
Sat 26 Aug, 16:00 4 Granica Stubno – Błękitni Ropczyce 0 – 2
Sat 26 Aug, 16:00 4 Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno 2 – 2
Sat 26 Aug, 16:00 4 Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1 – 1
Sat 26 Aug, 16:00 4 LKS Pisarowce – Sokół Nisko 0 – 2
Sat 26 Aug, 16:00 4 Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 3 – 1
Sat 26 Aug, 16:00 4 Wisłok Strzyżów – Unia Nowa Sarzyna 2 – 3
Sat 26 Aug, 16:00 4 Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 0 – 0
Sat 26 Aug, 16:00 4 Wisłoka Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 1 – 1
Wed 30 Aug, 16:00 5 Błękitni Ropczyce – LKS Pisarowce 2 – 5
Wed 30 Aug, 16:00 5 Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 0 – 0
Wed 30 Aug, 16:00 5 Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 0 – 6
Wed 30 Aug, 16:00 5 KS Wiązownica – Igloopol Dębica 0 – 0
Wed 30 Aug, 16:00 5 Piast Tuczempy – Cosmos Nowotaniec 3 – 0
Wed 30 Aug, 16:00 5 Rzemieślnik Pilzno – Granica Stubno 4 – 0
Wed 30 Aug, 16:00 5 Sokół Nisko – Wisłoka Dębica 1 – 2
Wed 30 Aug, 16:00 5 Sokół Sieniawa – Wisłok Strzyżów 5 – 0
Wed 30 Aug, 16:00 5 Unia Nowa Sarzyna – Wisłok Wiśniowa 0 – 0
Sun 3 Sep, 16:00 6 Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno 1 – 2
Sun 3 Sep, 16:00 6 Cosmos Nowotaniec – Ekoball Sanok 1 – 2
Sun 3 Sep, 16:00 6 Granica Stubno – KS Wiązownica 0 – 5
Sun 3 Sep, 16:00 6 Igloopol Dębica – Unia Nowa Sarzyna 0 – 1
Sun 3 Sep, 16:00 6 Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 3 – 1
Sun 3 Sep, 16:00 6 LKS Pisarowce – Wisłoka Dębica 0 – 2
Sun 3 Sep, 16:00 6 Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski 3 – 1
Sun 3 Sep, 16:00 6 Wisłok Strzyżów – Piast Tuczempy 4 – 1
Sun 3 Sep, 16:00 6 Wisłok Wiśniowa – Sokół Sieniawa 0 – 2
Sun 10 Sep, 16:00 7 Ekoball Sanok – Wisłok Strzyżów 3 – 0
Sun 10 Sep, 16:00 7 Głogovia Głogów Małopolski – Cosmos Nowotaniec 4 – 1
Sun 10 Sep, 16:00 7 KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 3 – 0
Sun 10 Sep, 16:00 7 Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 0 – 0
Sun 10 Sep, 16:00 7 Rzemieślnik Pilzno – LKS Pisarowce 2 – 1
Sun 10 Sep, 16:00 7 Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 0 – 1
Sun 10 Sep, 16:00 7 Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica 2 – 2
Sun 10 Sep, 16:00 7 Unia Nowa Sarzyna – Granica Stubno 2 – 2
Sun 10 Sep, 16:00 7 Wisłoka Dębica – Izolator Boguchwała 2 – 1
Sun 17 Sep, 16:00 8 Błękitni Ropczyce – Unia Nowa Sarzyna 1 – 1
Sun 17 Sep, 16:00 8 Cosmos Nowotaniec – Sokół Nisko 4 – 6
Sun 17 Sep, 16:00 8 Granica Stubno – Sokół Sieniawa 0 – 1
Sun 17 Sep, 16:00 8 Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 2 – 1
Sun 17 Sep, 16:00 8 LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 2 – 1
Sun 17 Sep, 16:00 8 Polonia Przemyśl – Wisłoka Dębica 2 – 0
Sun 17 Sep, 16:00 8 Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica 4 – 2
Sun 17 Sep, 16:00 8 Wisłok Strzyżów – Głogovia Głogów Małopolski 1 – 0
Sun 17 Sep, 16:00 8 Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 1 – 0
Sun 24 Sep, 16:00 9 Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 0 – 1
Sun 24 Sep, 16:00 9 Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 0 – 2
Sun 24 Sep, 16:00 9 Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 0 – 1
Sun 24 Sep, 16:00 9 KS Wiązownica – LKS Pisarowce 0 – 0
Sun 24 Sep, 16:00 9 Piast Tuczempy – Granica Stubno 1 – 1
Sun 24 Sep, 16:00 9 Sokół Nisko – Wisłok Strzyżów 2 – 1
Sun 24 Sep, 16:00 9 Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce 3 – 0
Sun 24 Sep, 16:00 9 Unia Nowa Sarzyna – Rzemieślnik Pilzno 0 – 4
Sun 24 Sep, 16:00 9 Wisłoka Dębica – Cosmos Nowotaniec 6 – 0
Sun 1 Oct, 16:00 10 Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1 – 0
Sun 1 Oct, 16:00 10 Cosmos Nowotaniec – Izolator Boguchwała 1 – 5
Sun 1 Oct, 16:00 10 Granica Stubno – Ekoball Sanok 0 – 1
Sun 1 Oct, 16:00 10 Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 1 – 0
Sun 1 Oct, 16:00 10 KS Wiązownica – Unia Nowa Sarzyna 2 – 1
Sun 1 Oct, 16:00 10 LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl 2 – 1
Sun 1 Oct, 16:00 10 Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa 2 – 2
Sun 1 Oct, 16:00 10 Wisłok Strzyżów – Wisłoka Dębica 0 – 2
Sun 1 Oct, 16:00 10 Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1 – 2
Sat 7 Oct, 16:00 11 Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1 – 3
Sat 7 Oct, 16:00 11 Głogovia Głogów Małopolski – Granica Stubno 3 – 0
Sat 7 Oct, 16:00 11 Izolator Boguchwała – Wisłok Strzyżów 4 – 0
Sat 7 Oct, 16:00 11 Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno 0 – 2
Sat 7 Oct, 16:00 11 Polonia Przemyśl – Cosmos Nowotaniec 3 – 0
Sat 7 Oct, 16:00 11 Sokół Nisko – Igloopol Dębica 0 – 0
Sat 7 Oct, 16:00 11 Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 1 – 0
Sat 7 Oct, 16:00 11 Unia Nowa Sarzyna – LKS Pisarowce 0 – 1
Sat 7 Oct, 16:00 11 Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa 3 – 0
Sat 14 Oct, 16:00 12 Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 0 – 2
Sat 14 Oct, 16:00 12 Granica Stubno – Sokół Nisko 1 – 0
Sat 14 Oct, 16:00 12 Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica 0 – 0
Sat 14 Oct, 16:00 12 KS Wiązownica – Piast Tuczempy 2 – 0
Sat 14 Oct, 16:00 12 LKS Pisarowce – Cosmos Nowotaniec 3 – 1
Sat 14 Oct, 16:00 12 Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Sanok 4 – 2
Sat 14 Oct, 16:00 12 Unia Nowa Sarzyna – Sokół Sieniawa 2 – 2
Sat 14 Oct, 16:00 12 Wisłok Strzyżów – Polonia Przemyśl 1 – 5
Sat 14 Oct, 16:00 12 Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2 – 2
Sat 21 Oct, 16:00 13 Cosmos Nowotaniec – Wisłok Strzyżów 1 – 5
Sat 21 Oct, 16:00 13 Ekoball Sanok – KS Wiązownica 2 – 1
Sat 21 Oct, 16:00 13 Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno 0 – 1
Sat 21 Oct, 16:00 13 Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 3 – 0
Sat 21 Oct, 16:00 13 Piast Tuczempy – Unia Nowa Sarzyna 3 – 0
Sat 21 Oct, 16:00 13 Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1 – 0
Sat 21 Oct, 16:00 13 Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 4 – 0
Sat 21 Oct, 16:00 13 Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce 1 – 0
Sat 21 Oct, 16:00 13 Wisłoka Dębica – Granica Stubno 1 – 1
Sat 28 Oct, 16:00 14 Granica Stubno – Izolator Boguchwała 0 – 4
Sat 28 Oct, 16:00 14 Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2 – 5
Sat 28 Oct, 16:00 14 KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 4 – 1
Sat 28 Oct, 16:00 14 LKS Pisarowce – Wisłok Strzyżów 4 – 3
Sat 28 Oct, 16:00 14 Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 4 – 1
Sat 28 Oct, 16:00 14 Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy 3 – 5
Sat 28 Oct, 16:00 14 Unia Nowa Sarzyna – Ekoball Sanok 1 – 0
Sat 28 Oct, 16:00 14 Wisłok Wiśniowa – Cosmos Nowotaniec 6 – 0
Sat 25 Nov, 13:00 14 Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica 1 – 0
Sat 4 Nov, 14:00 15 Cosmos Nowotaniec – Igloopol Dębica 0 – 3
Sat 4 Nov, 14:00 15 Ekoball Sanok – Sokół Sieniawa 1 – 1
Sat 4 Nov, 14:00 15 Głogovia Głogów Małopolski – Unia Nowa Sarzyna 2 – 2
Sat 4 Nov, 14:00 15 Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1 – 2
Sat 4 Nov, 14:00 15 Piast Tuczempy – LKS Pisarowce 1 – 0
Sat 4 Nov, 14:00 15 Polonia Przemyśl – Granica Stubno 4 – 0
Sat 4 Nov, 14:00 15 Sokół Nisko – KS Wiązownica 3 – 2
Sat 4 Nov, 14:00 15 Wisłok Strzyżów – Wisłok Wiśniowa 2 – 2
Sat 4 Nov, 14:00 15 Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno 0 – 0
Sat 11 Nov, 13:00 16 Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 0 – 5
Sat 11 Nov, 13:00 16 Granica Stubno – Cosmos Nowotaniec 7 – 3
Sat 11 Nov, 13:00 16 Igloopol Dębica – Wisłok Strzyżów 3 – 4
Sat 11 Nov, 13:00 16 KS Wiązownica – Wisłoka Dębica 0 – 0
Sat 11 Nov, 13:00 16 LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa 3 – 0
Sat 11 Nov, 13:00 16 Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1 – 1
Sat 11 Nov, 13:00 16 Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 1 – 5
Sat 11 Nov, 13:00 16 Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolski 8 – 0
Sat 11 Nov, 13:00 16 Unia Nowa Sarzyna – Sokół Nisko 1 – 1
Sat 18 Nov, 11:00 17 Polonia Przemyśl – Rzemieślnik Pilzno 5 – 1
Sat 18 Nov, 13:00 17 Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1 – 1
Sat 18 Nov, 13:00 17 Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 5 – 1
Sat 18 Nov, 13:00 17 Sokół Nisko – Sokół Sieniawa 0 – 2
Sat 18 Nov, 13:00 17 Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 2 – 1
Sat 18 Nov, 13:45 17 Wisłok Strzyżów – Granica Stubno 2 – 5
Sat 18 Nov, 14:00 17 Wisłoka Dębica – Unia Nowa Sarzyna 3 – 1
Sun 19 Nov, 13:00 17 Ekoball Sanok – LKS Pisarowce 0 – 1
Sun 19 Nov, 14:00 17 Cosmos Nowotaniec – Błękitni Ropczyce 0 – 3

All right reserved © 2013 Kamil Wnęk kamilwnek.to-skresl@gmail.com

Scroll to top