• Kolejka 28 - 6-7 maja
  • »
  • »Błękitni Ropczyce - Sokół Sieniawa 6 maja, 17:00
  • »Stal Gorzyce - LKS Pisarowce 6 maja, 16:00
  • »Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno 7 maja, 14:00
  • »Czarni 1910 Jasło - Polonia Przemyśl 6 maja, 17:00
  • »Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 7 maja, 17:00
  • »Wólczanka Wólka Pełkińska - Orzeł Przeworsk 6 maja, 17:00
  • »KS Wiązownica - Start Pruchnik 7 maja, 16:00
  • »Piast Tuczempy - Igloopol Dębica 6 maja, 17:00
  • »Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała 6 maja, 17:00
Jestes tutaj: Home » Terminarz

Terminarz

Data Kolejka Mecz Wynik
Sat 15 Aug, 11:00 1 Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 3 – 1
Sat 15 Aug, 11:00 1 JKS Jarosław – LKS Brzyska Wola 4 – 1
Sat 15 Aug, 11:00 1 LKS Sanoczanka Święte – MKS Kolbuszowa 2 – 3
Sat 15 Aug, 11:00 1 Rzemieślnik Pilzno – Lechia Sędziszów Małopolski 3 – 0
Sat 15 Aug, 11:00 1 Sokół Nisko – Resovia 0 – 4
Sat 15 Aug, 11:00 1 Unia Nowa Sarzyna – Orzeł Przeworsk 0 – 3
Sat 22 Aug, 11:00 2 Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław 1 – 2
Sat 22 Aug, 11:00 2 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Sanoczanka Święte 8 – 0
Sat 22 Aug, 11:00 2 Orzeł Przeworsk – MKS Kolbuszowa 6 – 1
Sat 22 Aug, 11:00 2 Resovia – Rzemieślnik Pilzno 2 – 0
Sat 22 Aug, 11:00 2 Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2 – 0
Sat 22 Aug, 11:00 2 Unia Nowa Sarzyna – Izolator Boguchwała 2 – 5
Wed 26 Aug, 11:00 3 Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 7 – 0
Wed 26 Aug, 11:00 3 JKS Jarosław – Resovia 0 – 1
Wed 26 Aug, 11:00 3 LKS Sanoczanka Święte – LKS Brzyska Wola 4 – 2
Wed 26 Aug, 11:00 3 MKS Kolbuszowa – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 0 – 3
Wed 26 Aug, 11:00 3 Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce 1 – 0
Wed 26 Aug, 11:00 3 Sokół Nisko – Unia Nowa Sarzyna 2 – 3
Sat 29 Aug, 11:00 4 Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 3 – 0
Sat 29 Aug, 11:00 4 Lechia Sędziszów Małopolski – LKS Sanoczanka Święte 4 – 1
Sat 29 Aug, 11:00 4 LKS Brzyska Wola – MKS Kolbuszowa 1 – 1
Sat 29 Aug, 11:00 4 Orzeł Przeworsk – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 1 – 2
Sat 29 Aug, 11:00 4 Stal Gorzyce – JKS Jarosław 2 – 2
Sat 29 Aug, 11:00 4 Unia Nowa Sarzyna – Rzemieślnik Pilzno 4 – 0
Sat 5 Sep, 11:00 5 JKS Jarosław – Unia Nowa Sarzyna 4 – 5
Sat 5 Sep, 11:00 5 LKS Sanoczanka Święte – Resovia 3 – 3
Sat 5 Sep, 11:00 5 MKS Kolbuszowa – Lechia Sędziszów Małopolski 2 – 1
Sat 5 Sep, 11:00 5 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Brzyska Wola 4 – 0
Sat 5 Sep, 11:00 5 Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 1 – 4
Sat 5 Sep, 11:00 5 Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 3 – 1
Sat 12 Sep, 11:00 6 Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 12 – 2
Sat 12 Sep, 11:00 6 Lechia Sędziszów Małopolski – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 3 – 4
Sat 12 Sep, 11:00 6 Orzeł Przeworsk – LKS Brzyska Wola 0 – 1
Sat 12 Sep, 11:00 6 Resovia – MKS Kolbuszowa 1 – 1
Sat 12 Sep, 11:00 6 Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno 1 – 1
Sat 12 Sep, 11:00 6 Stal Gorzyce – LKS Sanoczanka Święte 3 – 3
Sat 19 Sep, 11:00 7 JKS Jarosław – Sokół Nisko 3 – 1
Sat 19 Sep, 11:00 7 LKS Brzyska Wola – Lechia Sędziszów Małopolski 2 – 2
Sat 19 Sep, 11:00 7 LKS Sanoczanka Święte – Unia Nowa Sarzyna 1 – 5
Sat 19 Sep, 11:00 7 MKS Kolbuszowa – Stal Gorzyce 2 – 2
Sat 19 Sep, 11:00 7 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – Resovia 0 – 0
Sat 19 Sep, 11:00 7 Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk 4 – 1
Sat 26 Sep, 11:00 8 Izolator Boguchwała – LKS Sanoczanka Święte 6 – 1
Sat 26 Sep, 11:00 8 Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Małopolski 0 – 3
Sat 26 Sep, 11:00 8 Resovia – LKS Brzyska Wola 0 – 0
Sat 26 Sep, 11:00 8 Rzemieślnik Pilzno – JKS Jarosław 8 – 0
Sat 26 Sep, 11:00 8 Stal Gorzyce – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 1 – 6
Sat 26 Sep, 11:00 8 Unia Nowa Sarzyna – MKS Kolbuszowa 4 – 1
Sat 3 Oct, 11:00 9 JKS Jarosław – Orzeł Przeworsk 1 – 7
Sat 3 Oct, 11:00 9 Lechia Sędziszów Małopolski – Resovia 1 – 3
Sat 3 Oct, 11:00 9 LKS Brzyska Wola – Stal Gorzyce 1 – 0
Sat 3 Oct, 11:00 9 LKS Sanoczanka Święte – Sokół Nisko 6 – 1
Sat 3 Oct, 11:00 9 MKS Kolbuszowa – Izolator Boguchwała 0 – 10
Sat 3 Oct, 11:00 9 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – Unia Nowa Sarzyna 3 – 2
Sat 10 Oct, 11:00 10 Izolator Boguchwała – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 6 – 2
Sat 10 Oct, 11:00 10 Orzeł Przeworsk – Resovia 1 – 3
Sat 10 Oct, 11:00 10 Rzemieślnik Pilzno – LKS Sanoczanka Święte 4 – 0
Sat 10 Oct, 11:00 10 Sokół Nisko – MKS Kolbuszowa 0 – 2
Sat 10 Oct, 11:00 10 Stal Gorzyce – Lechia Sędziszów Małopolski 3 – 2
Sat 10 Oct, 11:00 10 Unia Nowa Sarzyna – LKS Brzyska Wola 1 – 3
Wed 14 Oct, 11:00 11 Lechia Sędziszów Małopolski – Unia Nowa Sarzyna 4 – 3
Wed 14 Oct, 11:00 11 LKS Brzyska Wola – Izolator Boguchwała 1 – 0
Wed 14 Oct, 11:00 11 LKS Sanoczanka Święte – JKS Jarosław 3 – 2
Wed 14 Oct, 11:00 11 MKS Kolbuszowa – Rzemieślnik Pilzno 0 – 2
Wed 14 Oct, 11:00 11 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – Sokół Nisko 2 – 1
Wed 14 Oct, 11:00 11 Resovia – Stal Gorzyce 4 – 1
Sat 17 Oct, 11:00 12 Izolator Boguchwała – Lechia Sędziszów Małopolski 5 – 0
Sat 17 Oct, 11:00 12 JKS Jarosław – MKS Kolbuszowa 5 – 0
Sat 17 Oct, 11:00 12 Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 3 – 2
Sat 17 Oct, 11:00 12 Rzemieślnik Pilzno – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 3 – 2
Sat 17 Oct, 11:00 12 Sokół Nisko – LKS Brzyska Wola 1 – 2
Sat 17 Oct, 11:00 12 Unia Nowa Sarzyna – Resovia 1 – 2
Sat 24 Oct, 11:00 13 Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Nisko 2 – 1
Sat 24 Oct, 11:00 13 LKS Brzyska Wola – Rzemieślnik Pilzno 1 – 0
Sat 24 Oct, 11:00 13 LKS Sanoczanka Święte – Orzeł Przeworsk 4 – 2
Sat 24 Oct, 11:00 13 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – JKS Jarosław 4 – 2
Sat 24 Oct, 11:00 13 Resovia – Izolator Boguchwała 1 – 3
Sat 24 Oct, 11:00 13 Stal Gorzyce – Unia Nowa Sarzyna 1 – 3
Sat 2 Apr, 11:00 14 Lechia Sędziszów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno 2 – 2
Sat 2 Apr, 11:00 14 LKS Brzyska Wola – JKS Jarosław 3 – 2
Sat 2 Apr, 11:00 14 MKS Kolbuszowa – LKS Sanoczanka Święte 6 – 2
Sat 2 Apr, 11:00 14 Orzeł Przeworsk – Unia Nowa Sarzyna 1 – 1
Sat 2 Apr, 11:00 14 Resovia – Sokół Nisko 5 – 0
Sat 2 Apr, 11:00 14 Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 0 – 5
Sat 9 Apr, 11:00 15 Izolator Boguchwała – Unia Nowa Sarzyna 6 – 3
Sat 9 Apr, 11:00 15 JKS Jarosław – Lechia Sędziszów Małopolski 0 – 3
Sat 9 Apr, 11:00 15 LKS Sanoczanka Święte – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 0 – 3
Sat 9 Apr, 11:00 15 MKS Kolbuszowa – Orzeł Przeworsk 5 – 2
Sat 9 Apr, 11:00 15 Rzemieślnik Pilzno – Resovia 4 – 1
Sat 9 Apr, 11:00 15 Sokół Nisko – Stal Gorzyce 1 – 2
Sat 16 Apr, 11:00 16 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – MKS Kolbuszowa 5 – 0
Sat 16 Apr, 11:00 16 Resovia – JKS Jarosław 2 – 0
Sat 16 Apr, 11:00 16 Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno 1 – 1
Sat 16 Apr, 11:00 16 Unia Nowa Sarzyna – Sokół Nisko 4 – 6
Sat 16 Apr, 15:00 16 LKS Brzyska Wola – LKS Sanoczanka Święte 3 – 0
Sun 17 Apr, 11:00 16 Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 0 – 1
Sat 23 Jan, 09:30 17 Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 0 – 4
Sat 23 Jan, 11:00 17 JKS Jarosław – Stal Gorzyce 6 – 1
Sat 23 Jan, 11:00 17 LKS Sanoczanka Święte – Lechia Sędziszów Małopolski 1 – 2
Sat 23 Jan, 11:00 17 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 8 – 0
Sun 24 Jan, 11:00 17 Rzemieślnik Pilzno – Unia Nowa Sarzyna 3 – 0
Sun 24 Jan, 14:00 17 MKS Kolbuszowa – LKS Brzyska Wola 4 – 1
Sat 30 Apr, 11:00 18 Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno 0 – 0
Sat 30 Apr, 11:00 18 Resovia – LKS Sanoczanka Święte 5 – 1
Sat 30 Apr, 11:00 18 Unia Nowa Sarzyna – JKS Jarosław 2 – 1
Sat 30 Apr, 15:00 18 Lechia Sędziszów Małopolski – MKS Kolbuszowa 3 – 1
Sat 30 Apr, 15:30 18 LKS Brzyska Wola – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 2 – 1
Wed 11 May, 17:00 18 Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 2 – 3
Tue 3 May, 11:00 19 LKS Brzyska Wola – Orzeł Przeworsk 3 – 0
Tue 3 May, 11:00 19 LKS Sanoczanka Święte – Stal Gorzyce 3 – 1
Tue 3 May, 11:00 19 MKS Kolbuszowa – Resovia 0 – 8
Tue 3 May, 11:00 19 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – Lechia Sędziszów Małopolski 2 – 1
Tue 3 May, 11:00 19 Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko 2 – 0
Wed 4 May, 17:00 19 JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 4 – 3
Sun 8 May, 11:00 20 Lechia Sędziszów Małopolski – LKS Brzyska Wola 1 – 2
Sun 8 May, 11:00 20 Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno 1 – 3
Sun 8 May, 11:00 20 Resovia – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 5 – 2
Sun 8 May, 11:00 20 Sokół Nisko – JKS Jarosław 3 – 0
Sun 8 May, 11:00 20 Stal Gorzyce – MKS Kolbuszowa 2 – 2
Sun 8 May, 11:00 20 Unia Nowa Sarzyna – LKS Sanoczanka Święte 1 – 4
Sat 14 May, 11:00 21 MKS Kolbuszowa – Unia Nowa Sarzyna 1 – 3
Sat 14 May, 11:00 21 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – Stal Gorzyce 3 – 2
Sat 14 May, 16:00 21 LKS Brzyska Wola – Resovia 0 – 5
Sat 14 May, 16:00 21 LKS Sanoczanka Święte – Izolator Boguchwała 0 – 8
Sun 15 May, 11:00 21 JKS Jarosław – Rzemieślnik Pilzno 4 – 3
Sun 15 May, 11:00 21 Lechia Sędziszów Małopolski – Orzeł Przeworsk 0 – 0
Sun 22 May, 11:00 22 Izolator Boguchwała – MKS Kolbuszowa 1 – 2
Sun 22 May, 11:00 22 Resovia – Lechia Sędziszów Małopolski 4 – 0
Sun 22 May, 11:00 22 Stal Gorzyce – LKS Brzyska Wola 3 – 2
Sun 22 May, 11:00 22 Unia Nowa Sarzyna – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 1 – 3
Mon 23 May, 11:00 22 Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1 – 1
Tue 7 Jun, 17:30 22 Sokół Nisko – LKS Sanoczanka Święte 3 – 1
Sat 28 May, 11:00 23 Lechia Sędziszów Małopolski – Stal Gorzyce 1 – 1
Sat 28 May, 11:00 23 MKS Kolbuszowa – Sokół Nisko 4 – 2
Sat 28 May, 11:00 23 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – Izolator Boguchwała 2 – 2
Sun 29 May, 12:00 23 LKS Sanoczanka Święte – Rzemieślnik Pilzno 1 – 1
Sun 29 May, 17:00 23 LKS Brzyska Wola – Unia Nowa Sarzyna 3 – 0
Wed 8 Jun, 17:00 23 Resovia – Orzeł Przeworsk 5 – 1
Wed 1 Jun, 16:00 24 Rzemieślnik Pilzno – MKS Kolbuszowa 5 – 1
Wed 1 Jun, 16:00 24 Unia Nowa Sarzyna – Lechia Sędziszów Małopolski 1 – 1
Wed 1 Jun, 17:00 24 JKS Jarosław – LKS Sanoczanka Święte 5 – 1
Wed 1 Jun, 17:00 24 Sokół Nisko – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 0 – 3
Wed 1 Jun, 17:00 24 Stal Gorzyce – Resovia 1 – 2
Wed 8 Jun, 18:00 24 Izolator Boguchwała – LKS Brzyska Wola 4 – 2
Sat 4 Jun, 11:00 25 Lechia Sędziszów Małopolski – Izolator Boguchwała 3 – 1
Sat 4 Jun, 11:00 25 LKS Brzyska Wola – Sokół Nisko 1 – 2
Sat 4 Jun, 11:00 25 MKS Kolbuszowa – JKS Jarosław 1 – 7
Sat 4 Jun, 11:00 25 MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – Rzemieślnik Pilzno 2 – 0
Sat 4 Jun, 11:00 25 Resovia – Unia Nowa Sarzyna 11 – 1
Sat 4 Jun, 11:00 25 Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk 3 – 0
Sat 11 Jun, 11:00 26 Izolator Boguchwała – Resovia 0 – 2
Sat 11 Jun, 11:00 26 JKS Jarosław – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 2 – 1
Sat 11 Jun, 11:00 26 Orzeł Przeworsk – LKS Sanoczanka Święte 15 – 0
Sat 11 Jun, 11:00 26 Rzemieślnik Pilzno – LKS Brzyska Wola 2 – 1
Sat 11 Jun, 11:00 26 Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Małopolski 4 – 0
Sat 11 Jun, 11:00 26 Unia Nowa Sarzyna – Stal Gorzyce 1 – 4

All right reserved © 2013 Kamil Wnęk kamilwnek.to-skresl@gmail.com

Scroll to top